REFERENCJE

 • Współpraca z Panią Agnieszką cechuje się terminowością oraz profesjonalnym wykonaniem zleceń. Przygotowane przez Panią Agnieszkę projekty stron internetowych są bardzo łatwe w integracji z kodem HTML, przemyślane i na pewno bardzo przyspieszają wdrożenie strony. Szybki kontakt, rozumienie potrzeb klienta i pełna głowa pomysłów – tak w skrócie opisałbym mojego współpracownika.

  Radosław Ługowicz – “NetMachina”

  www.netmachina.com

 • Pani Agnieszka to grafik z pasją. Ma odpowiedzialne i drobiazgowe podejscie do powierzonych zadań. Realizując je spełnia określone założenia, a przy tym dobrze sie bawi. Jest osobą z która bardzo dobrze się współpracuje. Słucha uważnie, z cierpliwością tłumaczy, zadaje pytania i wyciąga wnioski. Pogodne usposobienie i przyjacielskie nastawienie powodują, że jest otwarta na krytykę innych. Polecam Panią Agnieszkę nie tylko jako profesjonalnego designera, ale również jako człowieka z duszą. Serdecznie dziekuję za współpracę.

  Wojciech Kowalski – “Espada Studio”

  www.espadastudio.com

 • Od marca 2011 r. pracowałem z Panią Agnieszką nad kilkoma stronami internetowymi. Jako programista cenię ją za dostosowywanie grafiki do obowiązujących norm, dzięki czemu wdrożone strony niewiele różnią się od przygotowanego projektu.

  Tomasz Nabrzeski

  www.nabrzeski.info